Referencie

Referencie

Nielen od naších pacientov

Najväčším poďakovaním je pre nás moment, keď vidíme, ako naše detičky aj za ten krátky čas u nás urobili pokrok. Najväčšiu pochvalu a láskyplné objatie si zaslúžite VY mamičky aj oteckovia, ktorí sa s toľkou láskou a obetou staráte o svoje hviezdičky. Ďakujeme.

Nikoleta

Rodič

Ďakujeme všetkým zamestnancom, vďaka ktorým nám Paľko zvládol svoj prvý liečebný pobyt. Bolo super, všetko bolo zorganizované, detičky do ničoho nenútili a všetko pekne vysvetlili. Úžasní ľudia s veľkým srdcom, cítiť, že svoju prácu robia srdcom. Určite ešte prídeme.

Štefánia

Rodič

Musím povedať, že som maximálne spokojná. Všetci boli milí, ústretoví, trpezliví, usmiati. I keď si myslím, že šli sem tam z posledného, nikdy to na sebe nedali vedieť. Všetky procedúry a vyšetrenia sú super a za mňa je najväčšia spokojnosť s tým, že je to zdravotná starostlivosť, všetko pod lekárskym dozorom.

Angie

Rodič

Chceme sa poďakovať celému tímu úžasných ľudí. Cítili sme sa viac než super a dozvedeli sme sa veľa užitočných informácií. Zojka si masáže veľmi užívala. Ďakujeme pani riaditeľke Ivanke a celému tímu špecialistov. Pokračujte ďalej v tom čo robíte, robíte to skvele.

Diana

Rodič

Celému personálu by som chcela zo srdca poďakovať! Všetci boli láskaví, ochotní a trpezliví. Cítili sme sa vítaní, bez krivých a netrpezlivých pohľadov. Vždy keď som prosila o nejaký “extra” prístup ako masáž v sede miesto ľahu alebo parafín v inej miestnosti, cítila som, že nie sme na obtiaž, ale skutočne chcú pomôcť dieťatku, aby sa cítilo pri procedúrach čo najviac komfortne. Synčekovi sa veľmi páčilo a všetkých si veľmi obľúbil.